מדיניות החלפה

במידה ואינך שלמה עם המידה של הפריט שקנית, או שבגלל כל סיבה אחרת את מעוניינת להחליף אותו בפריט אחר- תוכלי לעשות זאת בקלות וללא כל עלות. לצורך ההחלפה, עלייך לשלוח את הפריט חזרה אלינו , באמצעות מדבקת הגוביינא המצורפת למשלוח, כאשר דמי המשלוח יהיו על חשבוננו- וכל זאת כדי שהרכישה שלך תתבצע בקלות , באריזה שתקבלי עם הפריט יהיו את כל ההוראות שתצטרכי לצורך החזרתו.

ניתן לבצע החלפה מאותה הזמנה ללא עלות- פעמיים בלבד.

מדיניות החזרה

אם את לא מעוניינת בפריט שקיבלת, תוכלי להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל קרדיט באתר ללא תוקף, או החזר כספי. יובהר כי במקרה של דואר/ שליחים עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. לצורך החזרת הפריט, עליך לשלוח אותו אלינו חזרה עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, יודגש כי התווית והאזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם בעת ההחזרה.

-במקרה בו ההחזרה בוצעה שלא בעקבות פגם או אי התאמה, מכוח תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה)ייגבו דמי ביטול  בשעור 5% מגובה העסקה ועד 100 ש"ח לפי הנמוך מבניהם . על פריט שנרכש בסכום שקטן מ-50 ש"ח,לא ניתן לקבל זיכוי כספי, אלא קרדיט ללא תוקף באתר.

 לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

החזרת פריטים שנרכשו באמצעות קרדיט באתר יזוכו על ידי החזרת הקרדיט לחשבון האישי באתר.

פריטים שנקנו בסאמפל סייל לא ניתנים להחזרה או החלפה

  • הזיכוי ינתן רק בגין המוצרים שהוחזרו ולא יתנן זיכוי על משלוח החבילה למזמינה.

בהתאם להוראות משרד הבריאות, חלקים תחתונים של בגדי ים, בגדי ים שלמים, מוצרי איפור וחזיות סיליקון אינם ניתנים להחזרה ו/או החלפה.

*החזרת נעליים של מותגים חיצוניים תתאפשר עם הקופסא המקורית בלבד, כשהיא שלמה וללא מדבקות או כיתוב.

החזרות בסטטוס אורח/ת

* במידה וביצעת הזמנה באתר כאורח/ת, כלומר בחרת שלא לפתוח פרופיל משתמש, וברצונך להחזיר את הפריט שהזמנת - לאחר קבלת החזרתך , ייפתח לך חשבון זמני ובו יוזן קרדיט לשימוש עתידי באתר. פרטי החשבון ישלחו אליך במייל ותוכלי לממש את הקרדיט שהוזן לך, תוכלי לשנות את ססמתך לאחר כניסה לחשבון , בשינוי פרטים אישיים.

פריטים שנקנו במבצע ניתן להחזיר עד יומיים מיום קבלתם.

בקשה להמרת קרדיט לרכישה באתר לזיכוי כספי תתקבל עד שבועיים מיום מתן הקרדיט הראשוני בפועל.

את הזיכוי הכספי תקבלי בכפוף למדיניות חברת האשראי ולא יאוחר מ14 יום מיום הגעת הפריט אל משרדינו, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. יודגש כי הזיכוי הכספי יבוצע באותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה ועסקה שחויבה באמצעות בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה- אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. הזמנות שבוצעו במזומן , ההחזר הכספי יבוצע ע"י העברה בנקאית ישירות לחשבונך, בכל מקרה או שאלה שמתעוררת, אנחנו נעמוד לרשותך בטלפון: 077-404-4607

אספקה ומשלוחים

הפריטים שרכשת יישלחו אליך באמצעות חברות שליחויות או דואר רשום, במסגרת זמן האספקה שצוין בעת הקנייה. אם ביקשת לקבל את הפריט עם שליח ישירות עד הבית, יתאמו איתך מראש את זמני ההגעה שלו. אנו מתחייבים לארוז ולהוציא עבורך את הפריט למשלוח עד שני ימי עסקים מיום הזמנת הפריט.

 

משלוח עד הבית לרוב מגיע לכל חלקי הארץ בטווח שבין 1-5 ימי עסקים (לא כולל יום ההזמנה) , בזמן סייל משלוח עד הבית יגיע עד 10 ימי עסקים. משלוח עד הבית לישובים מרוחקים יכול להתעכב ביומיים נוספים תלוי במיקום הישוב. כשמדובר במשלוח בדואר רשום, זמן השילוח תלוי בדואר ישראל (דואר רשום מגיע עד 14 ימי עסקים). במקרים בהם חברת השליחים לא מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, נשלח אלייך את ההזמנה באמצעות דואר רשום. יודגש כי איננו יכולים לקחת כל אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות, אבל זכרי כי בכל מקרה של שאלה או בעיה, אנו כאן לרשותך. במידה וחברת המשלוחים או דואר ישראל לא יוכלו להעביר את המשלוח מכל סיבה שהיא, נודיע לך על כך ונפעל למציאת פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים.

 

 

עלויות משלוח

דואר רשום לסניף הקרוב לביתך בהזמנה מעל 149 ש"ח (לכל חלקי הארץ)- חינם.

דואר רשום לסניף הדואר הקרוב לביתך בהזמנה מתחת ל99 ש"ח - 15 ש"ח

דואר רשום לסניף הדואר הקרוב לביתך בהזמנה מעל 99 ש"ח - 10 ש"ח

שליח עד הבית בהזמנה מעל 299 ש"ח (לכל חלקי הארץ)- חינם

שליח עד הבית בהזמנה מעל 99 ש"ח - 15 ש"ח

שליח עד הבית בהזמנה מתחת ל99 ש"ח 20 ש"ח

 

החזרות:

החזרה באמצעות דואר ישראל- חינם

איסוף ע"י שליח מבית הלקוח- 25 ש"ח

איסוף ומסירה חבילה חדשה ע"י השליח 50 ש"ח

החזרת חבילה למשרדינו באבן יהודה- חינם

משלוח הפריט ממך אלינו, במקרה של החלפה או החזרה- חינם, על חשבוננו, באמצעות מדבקת הגוביינא אשר מצורפת למשלוח, במקרה ולא שמרת את מדבקת הגוביינא, אנא שלחי לנו את ההחזרה בדואר רשום או רגיל 

 

במקרה של משלוח שהוחזר אלינו מהדואר היות והלקוח לא אסף אותו מהסניף, נשלח אותו אליך שנית (בתאום מראש), ובתוספת דמי משלוח של 15 ש"ח

החזרת/החלפת פריטים שבירים או עדינים

פריטים אשר מוגדרים באתר כשבירים או עדינים ניתנים לחזרה / החלפה בשתי דרכים.

1. החזרת הפריט למשרדינו  למשרדינו באבן יהודה רחוב באר גנים 72

 2. אם ברצונכן ששליח יגיע לאסוף את הפריט ולהחזירו אלינו - ההחזרה תהיה בעלות משלוח על פי מיקומכן.

שימו לב - פריט שביר או עדין אשר יוחזר אלינו דרך דואר ישראל וינזק - לא נוכל להחליפו או לזכותכן בעבורו.

שונות

זמני משלוחים  בזמן סייל משלוח עד הבית יגיע עד 10 ימי עסקים.  

 

 

לפרטים נוספים נשמח לעמוד לשרותך: 077-404-4607