הרשמה

ההרשמה לרוקגלאם הינה מהירה וקלה, בפינה השמאלית העליונה לחצי על "התחברות" שם תגיעי לדף הרשמה בו עלייך להזין את הפרטים הדרושים ולבחור סיסמה.

לאחר שמילאת את הפרטים מיד ייווצר עבורך דף אישי, "החשבון שלי".

ב"חשבון שלי" תוכלי לעדכן את הפרטים האישיים שלך, לעקוב אחר מצב ההזמנות שלך, לראות את היסטורית הרכישות שלך, מהם המועדפים שלך ועוד.

בנוסף בפעמים הבאות שתרצי לרכוש אצלנו לא תצטרכי למלא שוב את הפרטים שלך.

ההרשמה לאתר אינה כרוכה בתשלום או בהתחייבות כלשהי.

בכל שאלה את מוזמנת לפנות אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני Info@rockglam.co.il

או באמצעות הטלפון 077-404-4607

הרשמה כאורחת

באתר ניתן לבצע הזמנה ללא הרשמה לאתר. הפרטים המוזנים בעמוד הקופה ישמשו למשלוח החבילה והפקת החשבונית.

שינוי ושחזור סיסמא

תוכלי לעדכן את הסיסמא שלך בעמוד "החשבון שלי", ושם גם תוכלי לשנות אותה. במקרה ששכחת את הסיסמא שלך, תוכלי ללחוץ בדף ההתחברות על "שכחתי סיסמא" ויישלח אלייך למייל קישור לאיפוס הסיסמא

עדכון או הוספת כתובת

תוכלי לשנות פרטי כתובת המשלוח שלך בעמוד "החשבון שלי", באמצעות כפתור "עריכת פרטים אישיים".

כיצד אני מבצעת רכישה באתר?

הרכישה אצלנו ברוקגלאם היא פשוטה, נוחה, וקלה. כל שעלייך לעשות הוא לבחור את הפריט שבו את מעוניינת ולהמשיך ל"סל שלך" צעד אחר צעד לפי ההוראות שניתנות לך בכל דף. במידה ואת נתקלת בבעיה כלשהי את מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות שלנו באמצעות המייל  Info@rockglam.co.il

או באמצעות הטלפון 077-404-4607

תשלום ואבטחה

לצורך שמירה על אבטחת המידע האישי של הלקוחות, רוקגלאם לא שומרת לעצמה את פרטי כרטיס האשראי שלך. על כך אחראית חברת פייפלוס, חברת סליקת כרטיסי אשראי (החברה עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידה לפי דרישת חברות האשראי תקן 1 PCI LEVEL). תוכלי לשלם באמצעות כל כרטיסי האשראי למעט אמריקן אקספרס. כמו כן, תוכלי לרכוש אצלנו בתשלומים ללא ריבית (עד 4 תשלומים).

אפשרויות תשלומים: עד 2 תשלומים ברכישה מעל 250 ₪, עד 3 תשלומים ברכישה מעל 400 ₪, ועד 4 תשלומים ברכישה מעל 600 ₪.

אם תהיי מעוניינת להחזיר או להחליף פריט שרכשת, תוכלי לעשות זאת ללא כל תשלום נוסף דמי המשלוח של הפריט עלינו.

אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, לא נוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה ניצור איתך קשר ונמנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים, הזמנתך צריכה להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים ליצירת קשר ולמשלוח.

אם לא תקבלי פנייה מאיתנו במייל או בטלפון תוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה (לא כולל שבתות וחגים) יש להניח כי חלה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפני באמצעות מייל לשירות הלקוחות Info@rockglam.co.il  אנו נברר את מקור התקלה ונסייע בביצוע ההזמנה.